Sídlo

Petr Škoda s.r.o. – malířské a natěračské práce

Vše pro Vás: malířství a natěračství, nátěry fasád, střech, konstrukcí i podlah, protipožární nátěry – veškeré konstrukce. Video ukázky, 3D virtuální prohlídky. Stříkací zařízení Airless (haly, dílny, protipožár aj). Vlastníme 12 m vysoké pojízdné lešení.
Naší prioritou je spokojený zákazník, který má vždy důvod se k nám vrátit.

Stránky www.malirstvi-skoda.cz jsou pro soukromou klientelu. Na úvodní stránce uvidíte 3D virtuální prohlídku od nás vymalovaného řadového domu. Virtuální prohlídka s možností přecházení mezi místnostmi. Stránky jsou určeny pro zákazníky, kteří potřebuji vymalovat pokoje, byty i rodinné domy. Natřít fasádu, střechu i konstrukci na rodinném domě, na různých soukromých staveb i přístaveb. Na stránkách najdete nátěry chat i chalup, nátěry štítů rodinných domů. Pro všechny zákazníky jsme připravili video ukázky, kde máte možnost shlédnout naší práci. Spot o proměně schodiště ukazuje stav schodiště před začátkem práce až po konečnou realizaci vymalování i nátěru schodiště.

Pro naše zákazníky jsme připravili YouTube kanál, kde uvidíte ukázky naší práce. Video ukázky naší práce- nátěry fasád, nátěry konstrukcí, malování haly, nátěr i nástřik střechy, aj. Ukázky práce v interiérech, tak i v exteriérech. Naše práce vychází z mnoha let nasbíraných zkušeností.
Podívejte se zde: https://www.youtube.com/channel/UCpaeXK7KfFhhnX6OZkamV4g.

Odkaz na naše Google Plus:
https://plus.google.com/+Malirstvi-skodaCz

Odkaz na naše stránky na Facebooku:
https://www.facebook.com/malirstvi.skoda

Nabízíme nástěnné malby v architektuře, malířský design interiérů a exteriérů viz. fotogalerie www.ivamal.cz. Tvoříme Design stěn neomezených rozměrů a tvarů. Malbám předchází konzultace v prostoru, grafické návrhy, barevné poradenství. Zaručujeme originalitu, kvalitu, dlouhou životnost. Aktuální články o malbách stěn jsou na blogu www.nastenne-malby.cz

Pro naše zákazníky jsme připravili další novinku. Jmenuje se GOOGLE Plus. Najdete zde různé články o naší práci, stále aktualizujeme informace o práci, kterou momentálně děláme. Najdete zde video ukázky- ukázky naší práce. Přidáváme další fotky do naší fotogalérie- tak aby jste měli všechno na dosah.Uvidíte jak vypadala zakázka před začátkem naší práce až výsledek realizace. Naší prioritou je spokojený zákazník, který má vždy důvod se k nám vrátit. Odkaz najdete zde:

https://plus.google.com/+Malirstvi-skodaCz

Webové stránky www.skoda-malirstvi.cz jsou určeny pro firemní klientelu. Na stránkách najdete různé kategorie např: malování průmyslových objektů, malování komerčních budov i různých obchodů. Realizujeme nátěry konstrukcí, nátěry fasád i střech. Provádíme protipožární nátěry v jakémkoliv množství i nátěry zábradlí, plotů i jeřábů. Pro zákazníky jsme nechali udělat blog na kterém najdete různé informace, texty o našich pracovních realizacích i 3D virtuální prohlídky. Blog najdete na webových stránkách www.malirstvicb.cz .Vybavení naší společnosti: 3 stříkací zařízení Airless (na malování průmyslových objektů, z toho 2 zařízení můžeme použít i na aplikaci protipožárních nátěrů v jakémkoliv množství). Není vůbec žádný problém realizovat nátěry konstrukcí, střech i fasád v malém i ve velkém množství. Na malířské i natěračské práce jsme zakoupili 12 m vysoké pojízdné lešení (nátěry fasád, konstrukcí, i střech, vhodné i na aplikaci protipožárních nátěrů). Máme výškový žebřík, průmyslový vysavač, horkovzdušné vytápěcí zařízení a další potřebné věci k precizně odvedené práci. Jsme připraveni vyhovět všem Vašim požadavkům. Poskytujeme poradenství při vhodném výběru barev i materiálu do interiéru tak i exteriéru.Web:
http://www.malirstvi-skoda.cz
http://www.skoda-malirstvi.cz
Adresa:
Netolická 1147/1
370 05 České Budějovice 2
Jihočeský kraj
Mobil:
+420 604 533 924
E-mail:

Po − Pá:
08.00 − 19.00
V odpoledních hodinách a o víkendech po telefonické dohodě.

Fakturační údaje:

Petr Škoda s.r.o.

Plzeňská 574/5
370 04 České Budějovice

IČO: 26113627
DIČ: CZ26113627
Plátce DPH: Ano

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti:

Opište kód